Najciekawsze zabiegi modelujące ciało: Eximia, Vacu i Vibro

Aby zwiększyć efekty odchudzania dobrze jest skorzystać ze wspomagania zabiegami modelującymi ciało oraz z nowoczesnych form ćwiczeń. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą Eximia, Vacu i Vibro – innowacyjne metody walki o jędrną skórę i szczupłe ciało.

Odpowiednio zbilansowana dieta, aktywność fizyczna i skuteczna regeneracja wydają się najskuteczniejszą receptą na piękną i zdrową sylwetkę. Tak jest w istocie, warto jednak zainteresować się również najnowocześniejszymi metodami kosmetycznymi i treningowymi, które pozwalają osiągać zarówno efekty kosmetyczne, jak i zdrowotne. Dzięki urządzeniom wspomagających odchudzanie nie tylko zlikwidujemy zbędną tkankę tłuszczową, ale także pozbędziemy się innych niedoskonałości sylwetki.

Eximia – zabieg modelujący

Zabieg Eximia to innowacyjna technologia przeznaczona do modelowania ciała. Działanie urządzenia polega na emitowaniu fal ultradźwiękowych. Za ich pomocą substancje pochodzące z ampułki antycellulitowej używanej do zabiegu przenikają w głębokie warstwy skóry i aktywnie rozkładają zawartość komórek tłuszczowych. Następnie przechodzi się do masażu próżniowego, który stymuluje mikrokrążenie i metabolizm komórkowy.

Poza tym podczas zabiegu dochodzi do pobudzenia układu limfatycznego, a więc także do zmniejszenia obrzęków. Eximia to idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o utracie nadmiaru centymetrów, zwłaszcza w obwodzie brzucha, chcą zredukować cellulit, a także poprawić jędrność i elastyczność skóry.

Zabieg Eximia to innowacyjna technologia przeznaczona do modelowania ciała

Vacu – trening w podciśnieniu

Vacu jest urządzeniem treningowym, na które składa się bieżnia połączona z kapsułą z podciśnieniem. Skuteczność Vacu opiera się na wykorzystaniu podciśnienia, które przyspiesza krążenie krwi i limfy. Osoba korzystająca z tej maszyny zakłada na brzuch specjalny gorset, dzięki któremu polepsza się ukrwienie w miejscu działania podciśnienia.

Trening polega na spacerowaniu po bieżni, podczas którego dochodzi do spalania tłuszczu. Ćwicząc, tracimy zbędne kilogramy, ale także pozbywamy się cellulitu i poprawiamy wydolność organizmu. Trening w podciśnieniu sprawia, że komórki tłuszczowe spalane są w szybszym tempie niż podczas ćwiczenia w sposób tradycyjny, a skóra staje się znacznie jędrniejsza.

Vacu jest urządzeniem treningowym, na które składa się bieżnia połączona z kapsułą z podciśnieniem

Vibro – trening wibracyjny

Trening Vibro polega na przenoszeniu wibracji z podestu do całego ciała, co powoduje szereg reakcji organizmu. Sam w sobie nie spala tkanki tłuszczowej, ale doskonale ją rozbija i przygotowuje do szybszego spalania. Pobudzenie włókien mięśniowych i krążenia krwi oraz limfy powoduje wydzielanie się hormonów, które wspomagają tracenie kilogramów.

Dzięki Vibro aż 95% mięśni pracuje naraz! To skutecznie wspiera metabolizm. Ponadto taki trening wspomaga poprawę stanu więzadeł, krążenie płynu stawowego i gęstość tkanki kostnej. Ma to niebagatelne znaczenie dla możliwości regeneracyjnych naszego organizmu.

Trening Vibro polega na przenoszeniu wibracji z podestu do całego ciała

Należy pamiętać, że modelowanie sylwetki nie jest procesem odchudzania, a wyłącznie jego wsparciem w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Nasza działalność musi być zbudowana na fundamencie odpowiedniej diety i ćwiczeń. Dopiero połączenie tych wszystkich elementów to klucz do pięknej sylwetki.